Strona główna > Biznes i Ekonomia > Catering > POMOCY !!! Szukam dobrego regionalnego jedzenia!

POMOCY !!! Szukam dobrego regionalnego jedzenia!

POMOCY !!! Szukam dobrego regionalnego jedzenia!

Już od dłuższego czasu chodzą za mną domowe placki ziemniaczane, które robiła mamusia, jak jeszcze mieszkałem w domu:) Zdoła mi pomożecie – szukam jakiejś Krakowskiej knajpy, gdzie robią naprawdę smaczne placki ze świeżych kartofli?

Rimano

Posty: 26

 
Idealne placki w Krakowie? Panie, pan raczy żartować :) A tak poważnie to nie mam zielonego pojęcia, gdzie można coś takiego zjeść nieco tanio oraz nie dostać zatrucia pokarmowego. Natomiast ja w sumie rzadko kiedy jem na mieście. Hmm, tak po prawdzie to ostatni raz na mieście jadłem jeszcze w szkole podstawowej, jak nas wzięli na wycieczkę do Mc Donalda :P

Mr Frog

Posty: 24

 
Jest takie jedno miejsce w Krakowie, gdzie rzeczywiście podają świeże jedzenie, a nie mrożonki. Bez wątpienia mowa o takich nieco tanich miejscach :P Precyzyjnie na ulicy Sławkowskiej 24A jest restauracja www.domoweprzysmaki.pl, gdzie na klientów czekają nie tylko prawdziwe placki ziemniaczane, natomiast również domowe zupy, drugie dania itd.

martins6

Posty: 22

 
Jeśli faktycznie chcesz pojeść w Kraku to ja ostatnio odkryłem knajpę, gdzie nie żałują klientowi jedzenia na talerzu:) Lokal www.domoweprzysmaki.pl to prawdziwe niebo w gębie i gwarancja, że nie wyjdziesz od nich głodny, ani również biedny :P Ich placki mają moją rekomendację, podobnie jak rosół :)

Gumis

Posty: 20

 
Na przyzwoite placki łatwo z patelni zapraszam na Stare Miasto. Jak ktoś zna Kraków to wie gdzie jest Sławkowska (okolice Pijarskiej). Właśnie tam działa restauracja www.domoweprzysmaki.pl i rzeczywiście serwują normalną, domową kuchnię. Pierożki, schabowy, bigos, no i nie ulega wątpliwości placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym także się znajdą :) Fajne miejsce, latem można posiedzieć w ogródku, a zimą zapraszają do klimatycznego środka.

dskoku

Posty: 25

 
Jakby Cię tutaj nakierować, hmm...Musisz odnaleźć Kościół św. Kazimierza niedaleko Basztowej i stamtąd kierować się na ulicę św. Marka, zaś później odbić w Sławkowską :) Tam jest moim zdaniem najlepszy lokal z domowym jedzeniem www.domoweprzysmaki.pl. Jest tutaj absolutnie wszystko, nie tylko placuszki domowej roboty, natomiast też pierogi, schab, rosół...Zawsze tam wpadam na kacu, żeby się podleczyć dobrą zupką :)

Admin

Posty: 14