pizza bydgoszcz, znacie ?

pizza bydgoszcz, znacie ?

Hej. Niedługo odwiedzę wasze miasto :) Mam pytanie, gdzie zjem najlepszą pizzę w Bydgoszczy. Piszcie. Dziękuję.

Kruk

Posty: 7

 
Pizzę zawsze zamawiam tutaj http://www.piratto.pl. Świetny lokal w Bydgoszczy, do którego też należałoby wstąpić. W tych wnętrzach czuję się jak podczas rejsu ;) Sprawdźcie sami, bo naprawdę należałoby. Polecam również ze względu na niezmiernie szybki dowóz.

dermuster

Posty: 9

 
Najgorsze jest to, że jak zamawiasz pizzę, to z reguły przywożą ją zimną lub delikatnie ciepłą. Jeszcze chyba nigdy nie byłem w pełni zadowolony z zamówienia. W Bydgoszczy jest sporo pizzerii, ale naprawdę chyba żadna z nich nie jest do końca w porządku, jeśli chodzi o dowozy. No chyba, że się mylę. Możecie mnie poprawić.

kevin888

Posty: 17

 
Podobno są lokale czynne do 5 rano. Jak coś wiecie w tym temacie, to też chętnie skorzystam. Nieraz jest potrzeba zjedzenia dobrej pizzy późno w nocy, a tu nie ma gdzie zamówić. Polecajcie jakieś miejsca w Bydgoszczy.

dzipkis

Posty: 25

 
Fajnie byłoby, gdyby jakaś pizzeria w Bydgoszczy była otwarta po północy. Wielokrotnie mam głoda właśnie wtedy. Wiem, iż to niezdrowo tak objadać się na noc, niemniej jednak cóż mój głód nie wybiera, kiedy mnie dopadnie. Najlepszą pizzą, którą jadłem to chyba była z kaparami. Zamówiła dziewczyna, a ona zna się na smakach :)

Marko

Posty: 8

 
Łamię się i to częstokroć. Normalnie, gdy nachodzi mnie pokusa, to zamawiam pizzę do domu. Mamy w Bydgoszczy kilka fajnych pizzerii. Natomiast można zrobić własną pizzę z mniejszą ilością kalorii :)

Szary

Posty: 24