Strona główna > Biznes i Ekonomia > Catering > Czekoladowa fontanna ktoś się wypowie?

Czekoladowa fontanna ktoś się wypowie?

Czekoladowa fontanna ktoś się wypowie?

Witam. Czy jesteście może zorientowani, ile może kosztować fontanna czekoladowa w Krakowie? Nie mam kompletnie pomysłu, jaki to koszt.

Sebo

Posty: 16

 
Hejka. Fontanna czekoladowa to coś, z czym pierwszy raz spotkałem się w Kanadzie i byłem niesłychanie zdziwiony, iż taka moda póki co nie dotarła do Polski. Rzeczywistość okazała się nieco inna, bo gdy wróciłem do kraju i nieco poszukałem odnalazłem co najmniej kilka firm, jakie są w stanie zrobić dla mnie fontannę czekoladową według moich indywidualnych wymagań.

dskoku

Posty: 25

 
Cześć.

Czekoladową fontannę w Krakowie można zamówić w co najmniej kilkunastu miejscach, ale nie wyobrażam sobie, aby skorzystać z oferty pierwszej lepszej firmy. To dość duży koszt, a czasami zamówienie gotowego zestawu rozwiązuje problem, ponieważ zaliczają się do niego talerzyki, serwetki czy patyczki do nabijania czekoladowych przekąsek.

Polecam naprawdę wszystkim!

kryzys

Posty: 11

 
Dzień dobry. W sumie spotkałem się z opiniami, iż fontanna czekoladowa to tylko wyrzucanie kasy w błoto, lecz nie byłem przekonany do takiego poglądu. Postanowiłem się wykosztować i ją zamówić na swoje ślub, a później każdy wspominał mi tylko o świetnej zabawie i tej fontannie, więc chyba jest warta swojej ceny.

Zeetttt2

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Gdy w grę wchodzi czekoladowa fontanna to nie mam wątpliwości, że godną polecenia firmą jest http://www.czekoladowafontanna.com. Zamawiałem u nich już trzykrotnie fontannę i za każdym razem spełniła moje oczekiwania. Pyszna belgijska czekolada, jaka jest warta swojej ceny to olbrzymi plus tej oferty, jaką zarówno Wy powinniście sprawdzić.

Rodd

Posty: 21

 
Witam.

Na 18-nastkę mojej córki zamówiona została fontanna alkoholowa, która zrobiła prawdziwą furorę. Nie mam wątpliwości, iż gdy będę organizował urodziny dla mojej młodszej córki to ponowię zamówienie. Wydaje mi się, iż to najprostszy sposób, żeby uatrakcyjnić ją i sprawić, aby została zapamiętana na dłużej poprzez gości.

Abaddon616

Posty: 37

 
Hej.

Długo wydawało mi się, że fontanna czekoladowa w Krakowie może wiązać się z przesadnie dużym kosztem, ale rzeczywistość okazała się nieco bardziej łaskawa. Za całkiem sporą fontannę o wysokości ponad 80 centymetrów zapłaciłem 1000 złotych, a wystarczyła ona dla około 150 gości, więc to dość atrakcyjna opcja.

Szozi

Posty: 16

 
Hejka. Szczerze będąc w Stanach Zjednoczonych po raz pierwszy miałem do czynienia z fontanną czekoladową, która prezentowała się znakomicie, ale również tak samo smakowała. Nie mam wątpliwości, że wkrótce w Polsce także będzie można ją zamówić.

pyskaty

Posty: 22