Strona główna > Biznes i Ekonomia > Catering > Tania pizzeria Ostrowiec, proszę o info

Tania pizzeria Ostrowiec, proszę o info

Tania pizzeria Ostrowiec, proszę o info

Macie jakieś zdanie odnośnie dobrej pizzy z Ostrowca? Gdzie można tanio zamówić i zjeść placka, który naprawdę dobrze smakuje? Piszcie, jestem w mieście od niedawna.

seweryn

Posty: 16

 
Taka tania pizzeria w Ostrowcu to super okazja, żeby częściej zaglądać do niej. Mam nadzieję, że ceny będą się trzymały na tym poziomie przez długo. Wspólnie z rodzinką 4 osobową duża pizza w ich wydaniu spokojnie nam wystarcza, żeby się najeść. Pozdrawiam i życzę oczywiście smacznego.

NoweOblicze

Posty: 16

 
Taka tania pizzeria w Ostrowcu to super okazja, żeby częściej zaglądać do niej. Mam nadzieję, że ceny będą się trzymały na tym poziomie poprzez długo. Wspólnie z rodzinką 4 osobową duża pizza w ich wydaniu spokojnie nam wystarcza, żeby się najeść. Pozdrawiam i życzę naturalnie smacznego.

Oct714

Posty: 16

 
Nie niezmiernie orientuję się, jak sprawa wygląda z dostawą pizzy w Ostrowcu, bowiem wolę iść do lokalu, żeby zjeść coś ciepłego niż narzekać na forum. Pozdrawiam.

freezyear

Posty: 19

 
A tutaj macie kochani najszybszą dostawę pizzy w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl. Gdy wam się po prostu zachce zasmakować dobrej pizzy z wyśmienitym ciastem, nie szukajcie gdzie indziej. Tu macie szeroki wybór i zawsze niskie ceny. Wiem, bo sama korzystam.

Kkamroszczak

Posty: 22

 
Nie ma to jak w weekend wpaść ze znajomymi do swojej ulubionej pizzerii i uwolnić się od spracowanego tygodnia. Musicie wpaść do tej pizzerii w Ostrowcu, bo nie ma u nas lepszych. Jak ktoś jeszcze nie wierzy, czas zmierzyć się z ich menu.

Lamey

Posty: 20