Strona główna > Biznes i Ekonomia > Catering > Owoce morza i ryby

Owoce morza i ryby

Owoce morza i ryby

Hej!

Jestem nowy w mieście i szukam prawdziwej włoskiej knajpy. Mam smaka na dobry makaron z włoskim winem.

Gdzie się wybrać na taki obiad? :)

Amino56

Posty: 12

 
Komunię naszego dziecka w zeszłym roku zorganizowaliśmy właśnie we włoskiej restauracji http://www.piccolaitalia.pl. Bardzo sympatyczna obsługa, lokal z fajnym klimatem, takim rodzinnym. Jedzenie świeże, bardzo dobre, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Pizza, makarony, dla nas naturalne włoskie wino – było super!

Ptaszyna

Posty: 26

 
Nie znam zbyt wielu włoskich knajp, ale z tych, w których byłem to najbardziej podobało mi się w lokalu na Pierwszego Sierpnia http://www.piccolaitalia.pl. Pizza z pieca palonego drewnem, na włoskiej recepturze, do tego mnóstwo ciekawych zakąsek i napojów – w tym win:) Pozdrawiam!

Specjalista

Posty: 19

 
Ostatnio zrobiliśmy ze znajomymi sobie taką kulinarną wycieczkę po Warszawie i wyniku są mniej więcej takie – dużo knajp włoskich, sporo greckich, parę chińskich...da się coś znaleźć na poziomie, ale nieraz trzeba odwiedzić obrzeża:P

Balto

Posty: 31

 
Cześć:) Akurat w WWA to nie ma problemu z dobrym restauracjami, ale już w mniejszych miastach faktycznie znaleźć jakieś jedzenie, które nie staje w gardle nie jest znowu takie łatwe. Choćby u nas w Pionkach nie uświadczysz jadłodajni na dobrym poziomie.

EQub

Posty: 20

 
Jako pasjonat włoskiej kuchni zwiedziłem chyba 10 różnych miejsc z włoskim, tradycyjnym jedzeniem w regionie. Najlepsze wrażenie zrobiła na mnie firma http://www.piccolaitalia.pl.

Oni mają lokal na skrzyżowaniu 1 Sierpnia, z Aleją Krakowską. Jedzenie, wino – wszystko na włoskiej recepturze. Ale najbardziej podoba mi się tutaj atmosfera, taka typowo włoska, czyli rodzinna.

Adam 105

Posty: 25

 
Prawda jest taka, że większość miejsc, które podaje pizze powinno się zamknąć, bo to co oni robią to nawet koło prawdziwej pizzy nie leżało.

Hmmm222

Posty: 23

 
Moim zdaniem właśnie kuchnia włoska ma najlepsze szanse, żeby się u nas przyjąć nad Wisłą. I zresztą widać, że restauracje z makaronami, pizzą i innymi włoskimi specjałami mają wzięcie.

ciarex

Posty: 28

 
Witam:)

W sumie jakiś czas temu zadałem podobne pytanie na jednym forum i nie było zbyt dużego odzewu, tak jakby ludzie nie jedli pizzy, ani innych włoskich specjałów:P

Pozdr!

Cebulkaa

Posty: 17