Strona główna > Coś śmiesznego > DJ > Znacie kogoś od pokazów w kielichu wody ?

Znacie kogoś od pokazów w kielichu wody ?

Znacie kogoś od pokazów w kielichu wody ?

Co sądzicie na temat pokazów akrobatycznych na eventach? Sprawdzają się, może coś proponujecie? Czekam.

hihi45hihi

Posty: 9

 
A może te pokazy cyrkowe http://www.annafilipowska.com ? Ja już korzystałem z oferty tej pani. Utalentowana artystka daje wyborne show, uświetni każdą imprezę firmową, plenerową itd. Polecam, albowiem pożądane byłoby.

wrrraak22

Posty: 8

 
Według mnie na takich imprezach firmowych musi się dziać coś spektakularnego, żeby zapadało w pamięć. Może właśnie pokazy cyrkowe? Jest sporo takich ofert w agencjach.

syrena88

Posty: 7

 
Na eventach bardzo dobrze sprawdzają się pokazy cyrkowe, szczególnie gdy pracownicy mogą przyjść na taki event ze swoją rodziną, dzieciakami. Nasza firma coś takiego kiedyś zorganizowała. Takie imprezy pamięta się długo długo. Dużo agencji coś takiego ma w swojej ofercie, trzeba dobrze poszukać.

Vez

Posty: 18

 
O wszystkim już myślałem, niemniej jednak akurat o pokazach akrobatycznych nie i nie niezwykle nawet myślałem, że to mogłoby się sprawdzić. Jak widać niezwykle się podoba. Fajnie, że dzięki forum można trafić na coś całkiem świeżego w tej sprawie. Czasami pomysły się kończą więc należałoby szukać;)

ZaNK3R

Posty: 23

 
Widziałam na stronie, że proponują pokazy cyrkowe. Sama nie wiem, czym przypadkiem nie skuszę się akurat na taki wybór. Swoją drogą artystka jest znana i lubiana, więc wyjść może całkiem atrakcyjnie.

lechu98

Posty: 15

 
Na eventach świetnie sprawdzają się pokazy cyrkowe, zwłaszcza gdy pracownicy mogą przyjść na taki event ze swoją rodziną, dzieciakami. Nasza firma coś takiego kiedyś zorganizowała. Takie imprezy pamięta się długo długo. Wiele agencji coś takiego ma w swojej ofercie, trzeba dobrze poszukać.

ciarex

Posty: 28

 
Aha to chodzi o o ten pokaz w wodzie mam talent. Teraz rozumiem dlaczego u was takie rozemocjonowanie tematem. Niczego sobie, samemu mi się podobało. Fajnie, że można zobaczyć tę panią na żywo. Na imprezę plenerową jak znalazł takie show. Bardzo fajnie.

Inneee2

Posty: 19

 
Bardzo bardzo dobrze to wygląda i słowo daję, że w najbliższym czasie sama skorzystam z takiej okazji. Bardzo fajnie, że ta artystka z mam talent, daje swój pokaz w kielichu wody na żywo publiczności i można z tego skorzystać w ramach imprez firmowych.

egan176

Posty: 22