Organizacja imprez - klub bilardowy

Organizacja imprez - klub bilardowy

Dzień dobry wszystkim! Szukam profesjonalnych szkoleń bilardowych w stolicy. Kojarzycie miejsca gdzie organizują takie kursy prowadzone przez naprawdę dobrych zawodników?

Posty: 14

 
Jakbym tylko miał trochę więcej czasu wolnego to bym też z ekipą gdzieś wyszedł na darta czy bilard chociażby. Ale ostatnio w związku z urodzeniem córeczki to cierpię na deficyt wolnego, a doba jest dla mnie za krótka. Takie uroki bycia tatą.

aliDER$

Posty: 11

 
Nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś przykładowego cennika za szkolenia bilardowe, ktoś może wie ile takie kursy kosztują? Jak to wygląda czasowo, szkolenie trwa dzień, tydzień, dłużej? Jakie są efekty?

Shasio

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o Warszawskie kluby bilardowe to się słabo orientuję. Ostatnio więcej czasu spędzam w Krk i tam rzeczywiście w ostatnim czasie kilka wartych uwagi miejscówek tego typu otworzyli.

Boss

Posty: 9

 
Mistrzem w bilard nie jestem, ale jakoś sobie radzę. Wstydu nie ma ;) Co do miejscówek to parę ciekawych lokali można już znaleźć w Wawie, choć był taki czas, że można było je na palcach jednej ręki policzyć.

Sarenka

Posty: 16

 
Mi to już kilka osób próbowało tłumaczyć czym się różni bilard od snookera, ale dalej nie za bardzo to ogarniam. Ktoś potrafi to wyłożyć w jakiś prosty sposób? Pozdrawiam!

AlllB

Posty: 11

 
Zadowolony jestem z jakości szkolenia jakie zorganizował klub House of Pool – houseofpool.pl. Bez marnowania czasu, intensywna nauka, super profesjonalne warunki do gry, zdecydowanie polecam.

Marioleczka

Posty: 16

 
Mnie to ostatnio żona zaskoczyła, bo się okazało, że sobie nieźle radzi w bilarda. Byliśmy ze znajomymi w klubie na Nowym Świecie i akurat był wolny stół to trochę popykaliśmy i żonka dawała radę.

dertumer45

Posty: 19