Strona główna > Coś śmiesznego > DJ > Imprezy 4x4 Warszawa

Imprezy 4x4 Warszawa

Imprezy 4x4 Warszawa

Witam, polecacie jakąś agencję organizującą wyjazdy integracyjne w Warszawie dla pracowników nie ulega wątpliwości?

SABUR

Posty: 8

 
My korzystaliśmy z wyjazdu zorganizowanego przez tę firmę http://adrenalinaclub.pl/project/charlie-and-friends/. Polecam, bo okazała się być chyba jedną z lepszych agencji, a jeśli chodzi o atrakcje w Warszawie to naprawdę jest ok.

labuh

Posty: 13

 
Masa jest atrakcji w Zegrzu, a jak wybierzesz firmę zewnętrzną, która od a do z zajmie się całym programem tym lepiej będzie dla uczestników. Wiadomo, że sprzęt można wynająć itd., niemniej jednak z doświadczenia polecam, gdy ktoś czuwa nad całą imprezą, ktoś kto posiada należyte doświadczenie.

johncena67

Posty: 9

 
Super sprawa. Lecz nie wszyscy szefowie wiedzą, że coś takiego jest potrzebne pracownikom. Gdyby u nas padła decyzja o takiej imprezie dla firm na Mazurach, byłbym pierwszy, który by się na nią pisał :)

oligart6

Posty: 16

 
Super sprawa. Ale nie wszyscy szefowie wiedzą, że coś takiego jest potrzebne pracownikom. Gdyby u nas padła decyzja o takiej imprezie dla firm na Mazurach, byłbym pierwszy, który by się na nią pisał :)

666iber45

Posty: 24

 
Mam miłe wspomnienia, więc polecam każdemu. Korzystaliśmy ze skuterów wodnych w Warszawie w ramach oferty tej agencji. Czuwają instruktorzy więc nie trzeba się niczego obawiać. Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy.

Ptaszyna

Posty: 26