Strona główna > Coś śmiesznego > DJ > Kampanie społeczne, sprawdzona firma

Kampanie społeczne, sprawdzona firma

Kampanie społeczne, sprawdzona firma

Dzień dobry.

Brak mi doświadczenia, jeśli chodzi o imprezy dla dzieci, a takie pasowałoby planować w moim profilu działalności. Liczę na podpowiedzi bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek.

Andzia

Posty: 18

 
Cześć. Miałam styczność z wieloma firmami marketingowymi, lecz nigdy nie miałam pewności, iż w pełni wywiązują się ze swoich obowiązków. Co robić?

Fowl1990

Posty: 20

 
Hej. Niedawno stanęłam przed wyzwaniem organizacji eventu, w co szef nie miał zamiaru się angażować (zaoferował tylko kasę na pokrycie kosztów). Wynajęłam firmę, której oferta znajduje się na http://www.artagencja.pl i mogę ją śmiało polecić, bo można powiedzieć, że pomogli mi nawet utrzymać posadę!

magic17

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Czasami moi pracownicy potrzebują odmiany i przebywania ze sobą w innym środowisku, bo uznaję, ze muszą się dobrze dogadywać. Trafiłem na to forum i znalazłem mnóstwo pomysłów na imprezy integracyjne, a także wyjazdy integracyjne.

Dzięki!

michrz

Posty: 25

 
Witam.

Zawsze zdawało mi się, że nie otrzymam nigdy nic za darmo, ale na tym forum mi się to udało. Mogłem przeczytać Wasze doświadczenia w kontekście organizacji różnego typu imprez, a dzięki czemu uniknąłem mnóstwa błędów, jakie niechybnie bym popełniła.

repta32

Posty: 20

 
Witam. Stanęłam na zakręcie, bowiem moja firma przestała przynosić pożądane zyski i zaczęłam tracić. Postanowiłam nieco zmienić branżę, a rewelacyjną lekturę stanowiła dla mnie treść tego forum dyskusyjnego.

Złoty

Posty: 15

 
Cześć. Stosunkowo niedawno brałem udział w organizacji koncertu i trudno mi wyjść z podziwu dla osób, które codziennie w takim tempie i stresie organizują takie wydarzenia.

Stworzenie czegoś na przed chwilą pustym polu i skonstruowanie sceny w kilka godzin naprawdę budzi szacunek.

kryzys

Posty: 11

 
Hej. Prowadzę niewielką firmę i zastanawiałam się nad zatrudnieniem specjalistów, którzy poprawili nieco jej wizerunek przez kampanie marketingowe.

Jak myślicie, komu mogę powierzyć takie zadanie?

Bernatsti

Posty: 24

 
Hej. Moje oczekiwania względem kampanii społecznej, którą organizowałam, były ogromne, ale nic z tego. Okazało się, że nie podjęłam skutecznych działań marketingowych. Wiem o tym po przeczytaniu treści tego forum.

Booss23

Posty: 35

 
Hej.

Miałem szczęście przy organizacji targów, ponieważ zatrudniłem do tego zadania zewnętrzną firmę. Dzięki temu miałem możliwość realizowania bieżących zamówień, a wyliczyłem, ze samodzielne przygotowanie wszystkiego byłoby kosztowne, ponieważ nie posiadałem wszystkich obiektów, które firma przywiozła – gotowe do złożenia.

Mogę polecić!

Smerfik

Posty: 21