Strona główna > Coś śmiesznego > DJ > Ile kosztuje fontanna czekoladowa w Kielcach?

Ile kosztuje fontanna czekoladowa w Kielcach?

Ile kosztuje fontanna czekoladowa w Kielcach?

Witam serdecznie.
Postanowiłam zamówić fontannę czekoladową w Rzeszowie. Powiedzcie mi tylko jedno – ile to może kosztować, gdy na moim weselu będzie 250 gości?

Julian

Posty: 10

 
Jeśli zastanawiasz się nad tym, aby fotobudka znalazła się na Twoim weselu to nie wahaj się ani chwili! W sumie dziwię się sobie, że zastanawiałam się nad tym, bo teraz wybór byłby oczywisty. Jestem już po weselu, ale z pewnością ponownie wybrałabym fotobudkę jako dodatkową atrakcję.

Goście także są zadowoleni, bo mają fajne pamiątki w ciekawych przebraniach :)

Darecz34

Posty: 24

 
Po raz pierwszy zamawiałem fontannę czekoladową w Krakowie na swoje wesele, więc miałem nieco obaw, jak będzie się prezentowała, a także smakowała czekolada. Na szczęście trafiłem na kompetentną firmę: http://www.czekomania.pl/fontanna_czekoladowa.html.

Wszystko mi wyjaśnili, przedstawili koszty i szybko zdecydowałem się, aby ich zatrudnić do mojej fontanny :)

mikuser

Posty: 20

 
Wybierając fotobudkę w Rzeszowie wspólnie z przyszłym małżonkiem mieliśmy ciężki orzech do zgryzienia. Wzięliśmy pod uwagę doświadczenie firmy, a także opinie o niej, bo ceniona przez nas jest przede wszystkim terminowość. Oferta cenowa jednej z firmy przypadła nam do gustu i ją wybraliśmy.

Rodon22

Posty: 18

 
Osobiście polecam pomyśleć o tym, aby urozmaicić swoje wesele dzięki fontannie czekoladowej w Krakowie. Sama zdecydowałam się z mężem takie rozwiązanie i nie żałujemy żadnej wydanej złotówki. Nasze koszty były wysokie (1000 zł), niemniej jednak nie sugerujcie się nimi, albowiem wesele było na 300 ludzi.

Fejron

Posty: 22

 
Z mojego doświadczenia wiem, że na niewielką uroczystość fontanna czekoladowa w Kielcach może być wyposażona w 4-5 kilogramów czekolady. Mogę polecić belgijską czekoladę, która znajduje się w ofercie większości firm, ponieważ powszechnie wiadomo, że jest z jedną najlepszych na świecie.

kLIMERRRR5

Posty: 17

 
Czytając Wasze wypowiedzi rozwiałam swoje wątpliwości związane z tym, która fontanna czekoladowa w Krakowie spełni wszystkie moje wymagania. Niesłychanie się cieszę, że dzielicie się swoimi spostrzeżeniami i uwagami.

Pomiędzy innymi dzięki nim mam świadomość, że trzeba liczyć się z kosztem fontanny i jej obsługi, która jest niezmiernie pomocna.

pzkpv

Posty: 12