Strona główna > Coś śmiesznego > DJ > zespół muzyczny opole lubelskie, szukam

zespół muzyczny opole lubelskie, szukam

zespół muzyczny opole lubelskie, szukam

Znacie jakiś dobry zespół weselny? Chodzi o to, żeby wyściubiali nos spoza Warszawy? :D Jak coś, czekam i z góry dziękuję za pomoc.

Frasiek22

Posty: 7

 
I tak właśnie trzeba robić. U nas podobnie. Też nie mamy zamiaru działać na ostatnią chwilę i szukać zespołu muzycznego na wesele w Rykach na ostatnią chwilę. Należę do osób, które lubią mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.

Kasia1212

Posty: 6

 
Nie mam pojęcia, albowiem kiedy ja brałam ślub to jeszcze takiej konkurencji nie było :) Naprawdę obecnie jest o sporo wiecej możliwości, jeżeli chodzi o wybór zespołu muzycznego w Warszawie, ale ci dobrzy są pozajmowani na naprawdę daleką przyszłość ;) Doradzę dzwonić i szukać i spotykać się, żeby dowiedzieć, kto to jest dokładnie.

Oklimas

Posty: 7

 
To świetny zespół muzyczny z Warszawy http://zespol-retro.pl. Na weselu dają z siebie wszystko. U nas spisali się na medal. Dojeżdżają do okolic. Szczerze polecamy i pozdrawiamy.

grysssik

Posty: 11

 
To bardzo mi przykro :( My podeszliśmy do sprawy bardzo poważnie i zdecydowaliśmy się na poszukiwania zespołu muzycznego w Puławach rok przed weselem. Zamówione i zaklepane :)

MaszWielkosc

Posty: 10

 
Spotkanie owszem jest bardzo istotną kwestią, jeżeli chodzi o wybranie fajnego zespołu na wesele. Nie wyobrażam sobie, żeby na moim grały jakieś smutasy lub pseudo muzycy.

Lupusx

Posty: 18

 
Dobry zespół ślubny to temat rzeka. Po pierwsze trzeba wiedzieć, czego oczekiwać i na co zwrócić wyjątkową spostrzeżenie. Takich muzyków nie wybiera się ot tak i nie kieruje ceną. To z całą pewnością niesłychanie złe kryterium wyboru. Najlepiej poświęcić na to więcej czasu i zacząć szukanie długo przed planowanym ślubem.

Gruamer

Posty: 9