Strona główna > Coś śmiesznego > DJ > Darmowe mp3, gdzie posłucham ?

Darmowe mp3, gdzie posłucham ?

Darmowe mp3, gdzie posłucham ?

Szukam dobrej muzyki pop za darmo, jeśli możecie podzielić się adresami stron z darmowymi mp3 z góry wielkie dzięki. Wszędzie trzeba płacić.

gruszk34

Posty: 7

 
Świetna opcja darmowej muzyki, zwracajcie jednakże uwagę na to, by było rzeczywiście za darmo, bo w większości stron, gdy pobierasz piosenki coś jednakże trzeba zapłacić. Groszowa sprawa, lecz zawsze to pieniądz.

MaszPlus34

Posty: 12

 
Jak kiedyś pobierałeś piosenki z sieci to zapewne dobrze wiesz, ile czasu trzeba nad tym spędzić. To nie dla mnie. Posłuchać owszem, ale ściągać większe ilości wolę w inny sposób niż z tych darmówek. Pozdrawiam.

Kruk

Posty: 24

 
W sumie to jest mnóstwo takich stron lecz nie każda ma takie darmowe mp3 które by się chciało. Ostatnio chciałem ściągnąć album kapelki i nie udało mi się odnaleźć.

Babeczka

Posty: 16

 
Ja korzystam od jakiegoś czasu z tej stronki http://pobierzpiosenki.pl. Polecam ją albowiem jest intuicyjna i łatwo się z niej pobiera piosenki . Miałem styczność z różnymi, więc mam porównanie.

Krzysio

Posty: 23

 
Szybko to można sobie płytę zakupić w empiku. Ja naszukałem się dobrej strony z muzyką i w sumie do tej pory nie mam niczego, co mógłbym polecić. Kilka stron, gdzie pobierasz mp3 jest w porządku, lecz tu na nieszczęście trzeba zapłacić, a nie zawsze się przecież taka opcja opłaca. Jak ściągasz rzadko w zasadzie w ogóle.

Anno Domini

Posty: 12

 
Niekiedy mi też puszczają nerwy, gdy pobieram mp3. Na niektórych stronach jest wszystko tak pomotane i trudno dojść co gdzie jest. Ta stronka jest w zasadzie ok, przede wszystkim przejrzysta.

Hmier56

Posty: 18