Strona główna > Coś śmiesznego > DJ > Gdzie w Krakowie wynajmę tanio foto budkę?

Gdzie w Krakowie wynajmę tanio foto budkę?

Gdzie w Krakowie wynajmę tanio foto budkę?

Hejka. Gdzie znajdę foto budkę w Krakowie? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie miejsca, gdzie można od ręki zrobić sobie zdjęcia :)

Krakus

Posty: 19

 
Jeśli nie wiecie komu zaufać w kontekście dostarczenia fotokabiny na Waszą imprezę to uwierzcie mi, że najlepiej, aby wybrać długo działającą na rynku firmę. W przeciwnym wypadku ciekawą kwestią pozostaje czy nawet owa firma z fotokabinami w ogóle utrzyma się na rynku, gdy rezerwujemy jej usługi z dużym wyprzedzeniem.

Meryk87

Posty: 15

 
Na weselu mojej koleżanki odnalazło się miejsce dla fotobudki i nie wyobrażam sobie odpowiednio, aby pozbawić wesele takiej fajnej możliwości. Kosztuje ona niewiele, a wręcz należałoby zrezygnować z kilku zbędnych gości, jeżeli na naszym weselu ma odnaleźć się fotobudka. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości.

nike21

Posty: 21

 
Z mojej perspektywy fotokabina to strzał w dziesiątkę, jeśli chcemy prędko rozkręcić imprezę. Na moich osiemnastych urodzinach była fotokabina, z której skorzystali praktycznie wszyscy goście, których zaprosiłem.

Potem było mnóstwo śmiechu, gdy przeglądaliśmy fotografie, a trafiły one ostatecznie rzecz jasna na portale społecznościowe :)

iravau

Posty: 24

 
Przedmiotem mojego zainteresowania stała się kilka tygodni temu foto budka, jaka będzie pozwalała wykonać sobie pamiątkowe fotografie dla moich gości. Zaufałem prędko firmie http://www.fotobudkakrakow.pl, którą polecił mi znajomy.

Wierzę, iż będzie to dobry wybór. Już po pierwszym kontakcie da się wyczuć, iż to po prostu profesjonaliści.

pawel253

Posty: 22

 
Fotokabina w Krakowie to opcja, jaką wybrałem, gdy organizowałem swoją 18-nastkę.

Początkowo nie wiedziałem, ile to może kosztować, natomiast szybko się zorientowałem. Postanowiłem, że fotobudka pojawi się na początku imprezy na 1,5 godziny, co wiązało się wcale z nieolbrzymim kosztem. Polecam.

beniek

Posty: 28

 
W sumie Wasze wypowiedzi okazały się dla mnie bardzo pomocne, ponieważ utwierdziłem się w przekonaniu, że fotobudka będzie świetnym pomysłem. Chodzi o ślub mojej siostry, której wkrótce chcę zaproponować takie rozwiązanie. Bardzo dużo mi opowiadała o swoich wymaganiach i wydaje mi się, że takie będące na topie rozwiązanie przypadnie jej do gustu.

Woodnik64

Posty: 20

 
Postanowiłem zaskoczyć gości weselnych i zainteresowałem się fotokabiną w Krakowie, którą miałbym szansę wynająć.

Na szczęście szybko trafiłam na to forum, dzięki czemu poznałam najlepszych w swoim fachu. Osobiście cenię przede wszystkim dobry klient i wysoką jakość świadczonych usług.

Ticket2Hell

Posty: 15

 
Wydaje mi się, że każda fotobudka w Krakowie powinna spełnić Twoje oczekiwania, albowiem oferują one wręcz identyczne możliwości. Jedyną różnicą jest sposób podejścia do klienta, jakim charakteryzują się poszczególne firmy działające w tej branży, o czym się sam przekonałem.

Hmmm222

Posty: 23