Strona główna > Coś śmiesznego > DJ > Wieczory panieńskie w Krakowie, szukam ??

Wieczory panieńskie w Krakowie, szukam ??

Wieczory panieńskie w Krakowie, szukam ??

Czy na waszym wieczorze panieńskim były tylko najbliższe wam osoby czy może dalsze koleżanki również zapraszałyście aby było więcej osób?

MiSER

Posty: 11

 
Ja osobiście również byłam na wielu wieczorach panieńskich w Krakowie ale ciężko mi stwierdzić czy bardziej podobały mi się te organizowane prywatnie czy te zlecone zewnętrznej firmie. Mimo, że były inne to wszystkie były bardzo fajne i na wszystkich świetnie się bawiłam.

Pozycjoner

Posty: 18

 
Jeżeli masz pieniądze i zależy Ci na faktycznie znakomitej zabawie to moim zdaniem najlepsza będzie zewnętrzna firma organizująca wieczór panieński w Krakowie. Firma dostarczy mnóstwo rozrywek i zapewni zabawę do samego rana.

klimnny6

Posty: 21

 
Od siebie zdecydowanie bardziej polecam Ci wieczór panieński w Krakowie organizowany samemu. Co prawda wymaga to włożenia większej ilości czasu ale moim zdaniem efekt jest znacznie lepszy ponieważ atmosfera na takim wieczorze jest bardziej kameralna.

Rambdalll

Posty: 30

 
Koleżanka organizowała wieczór panieński w Krakowie przy pomocy zewnętrznej firmy i jak sama twierdzi koszty związane z tym wcale nie są jakieś gigantyczne.

Śmieszek

Posty: 17

 
Przy organizacji swojego wieczoru panieńskiego w Krakowie korzystałam z tej firmy: http://www.ananday.pl i moim zdaniem jest ona najlepsza w swojej branży i jeżeli zależy Ci na wystrzałowej zabawie to właśnie tę firmę Ci polecam.

zbychuuu

Posty: 17

 
Ja osobiście jak najbardziej polecam Ci organizowanie wieczoru panieńskiego w Krakowie we własnym zakresie gdyż tylko wtedy będziesz mogła w pełni sama zadecydować o tym co będzie się działo.

Modniś

Posty: 14