Strona główna > Coś śmiesznego > DJ > Macie jakieś namiary na dobrego dj

Macie jakieś namiary na dobrego dj

Macie jakieś namiary na dobrego dj

Witam, mam zamiar zatrudnić na raduję dobrego dj, który ma doświadczenie, i który bywał już na takich imprezach. Czekam z niecierpliwością na porady i jakieś podpowiedzi.

Będę ogromnie wdzięczna, pozdrawiam.

MiSER

Posty: 22

 
Zależy mi na znalezieniu profesjonalnego prezentera muzycznego. Moja kuzynka ma ślub niebawem i na ostatnią chwilę zostawiła poszukiwania dj. Jest to bardzo trudna sprawa, możecie mi kogoś doradzić? Pomagam jej w poszukiwaniach i nie chcemy lipy.

Pozdrawiam.

Wielki Duch

Posty: 23

 
Pożądane byłoby mieć dobrego dj na swoim weselu, ponieważ dzięki niemu impreza nabiera rozpędu, wszyscy są chętni do tańców i bawią się całą noc. Miałem przyjemność być na takim weselu i zaliczmy je do niesłychanie udanych. Dj był niesamowity i wprowadzał niesłychanie miłą atmosferę, dzięki temu każdy chętnie się bawił i tańczył do samego rana. Pozdrawiam.

iDoRy

Posty: 17

 
Poszukuje dj na ślub mojego syna lecz nie jestem w tych sprawach za bardzo obeznana i potrzebuję waszej podpowiedzi.

Będę wdzięczna jeśli doradzicie mi kogoś kto się będzie nadawał. Nie chcę zawieść syna i gości dlatego będę wdzięczna jeśli podacie mi namiary na profesjonalną osobę. Pozdrawiam i dziękuję, oczekuje informacji z niecierpliwością.

ChosenOne

Posty: 27

 
Wiele osób bardzo poleca mi dj, który grywa na weselach lecz nie jestem przekonana co do niego. Możecie mi powiedzieć coś więcej na temat http://www.twojprezenter.pl? Nie jestem przekonana i liczę na wasze szczere wypowiedzi, czkam na nie z niecierpliwością.

Pozdrawiam.

mack

Posty: 22

 
Zależy mi na najlepszym ślubie pod słońcem, chcę aby wszystko wyszło jak sobie zaplanowałam.

Mam tylko jeden dylemat, który dotyczy dj, który będzie grał na moim weselu. Nie jestem do końca przekonana czy to dobra decyzja. Możecie się na dany temat wypowiedzieć? Będę niezmiernie wdzięczna za udzielenie odpowiedzi.

Pozdrawiam.

karmelbuuu

Posty: 18

 
Jeśli chcecie mieć udane wesele to się nie zastanawiajcie czy wybrać zespół czy dj, teraz każdy decyduje się na dj, gdyż taka osoba bardzo dobrze prowadzi zabawy i wprowadza miły nastrój dzięki czemu wszyscy świetnie się bawią do samego rana wraz z młodą parą. Bardzo was polecam dj jeśli chodzi o taką imprezę.

Anna/maja

Posty: 19

 
Poszukuje dj na weselę mojego brata, dał mi takie bojowe zadanie a ja chcę je wykonać jak najlepiej tak by go nie zawieść. Możecie polecić mi jakaś godną i profesjonalną osobę? Będę czekał z niecierpliwością na odpowiedzi, pozdrawiam i dzięki serdeczne już z góry.

ksyhoo

Posty: 24