Strona główna > Coś śmiesznego > DJ > Tani wynajem podestów scenicznych

Tani wynajem podestów scenicznych

Tani wynajem podestów scenicznych

Proszę o kontakty do firm zajmujących się wynajmowaniem scen na użytek komercyjny, głównie na konferencje i targi branżowe.

Dydusek

Posty: 17

 
Teraz najpopularniejsze są aluminiowe konstrukcje scen z zadaszeniem. Koniecznie rozpatrz antypoślizgowy podest, bo czasami jak się rozpada to łatwo o kontuzję.

showmemore43

Posty: 21

 
Najdroższa jest obsługa techniczno-akustyczna. Dopasowanie samej sceny nie jest trudne. Opisz dokładnie przedmiot zamówienia i zleć mini przetarg.

Zdzichu

Posty: 24

 
Średnie stawki w branży wynajmu scen wynoszą około 3000 zł brutto za dobę, ale już kolejne dni są znacznie tańsze. Zastanów się zatem nad zorganizowaniem większego wydarzenia. Szybciej odzyskasz kasę.

Grażynka@

Posty: 27

 
Mogę polecić firmę Re-Mix.

Pełną ofertę znajdziesz na www.sceny-estradowe.pl. Masz u nich dostęp do wszystkich rodzajów scen, pomocy technicznej plus wsparcia na każdym poziomie zlecenia. Złóż zapytanie ofertowe to ci wyślą info.

rumcajs82

Posty: 26

 
Sama scena rzadko wystarczy. Potrzeba do jej zabezpieczenia barierek, schodków, nagłośnienia. Koszty obniżą się w lokalu. W plenerze wyjdzie ci trochę więcej za całościową obsługę.

kevin888

Posty: 17

 
Ogromny wybór scen znajdziesz na http://www.sceny-estradowe.pl. Zajmują się tam nie tylko przygotowaniem sceny, ale też dopasowaniem do niej idealnego oświetlenia z nagłośnieniem. Ludzie znają się na rzeczy. W razie czego kontakt na priv to porozmawiamy szerzej.

Dagmara87

Posty: 20

 
Bardzo kompleksowo do wynajmowania scen podchodzą na www.sceny-estradowe.pl. To firma z Warszawy i specjalizują się też w nagłośnieniu oraz oświetleniu. Mam dobre wrażenia, bo czasami potrafią w kilka godzin wykonać zadanie, którego nikt inny się nie chce podjąć.

yarofe

Posty: 19

 
Montaż i transport sceny jest najdroższy, a późniejsza jej eksploatacja tańsza. Sugeruję zatem przynajmniej 2 dni imprezy. Wtedy koszty się rozejdą, a stopa zwrotu będzie wyższa.

Rodd

Posty: 21

 
Jeżeli potrzebujesz wynajęcia sceny, przygotowania nagłośnienia i oświetlenia, a do tego chcesz wszystko nagrać to bezbłędną ofertę znajdziesz na http://www.sceny-estradowe.pl.

looque

Posty: 16