Strona główna > Coś śmiesznego > DJ > Dobry i sprawdzony zespół na ślub

Dobry i sprawdzony zespół na ślub

Dobry i sprawdzony zespół na ślub

Orientujecie się kto w Mazowieckiem fajnie prowadzi wesela? Chodzi mi o stylową oprawę muzyczną, zrobioną przez muzyków z papierami na granie:)

azBee

Posty: 20

 
Hehe nasza orkiestra to temat rzeka normalnie:)

Najpierw się spóźnili, później zaczęli śpiewać Białyje Rozy, a na końcu stwierdzili, że o 23 się zwijają...to nie są żart, ta historia wydarzyła się naprawdę!

mobista

Posty: 20

 
Najgorsze w organizacji wesela są jednak te koszty. Mimo wszystko, nawet dla stu osób wesele to jest wydatek rzędu 10 tysięcy przynajmniej. Dlatego my musieliśmy zrezygnować z kamerzysty, żeby trochę zaoszczędzić. Jednak bez kamery wesele może się odbyć, ale bez zespołu już ciężko.

Lalusiek2

Posty: 17

 
Nie bójcie się, jakoś pójdzie. Jaka by orkiestra nie była i tak wszystko zależy od tego, czy goście chcą się bawić, czy raczej wolą siedzieć przy stole i plotkować:P Paradoksalnie, zawsze na weselu najwięcej energii mają wujki z ciotkami:P

Tatusiek4

Posty: 23

 
Nie wiem co by Ci tutaj podpowiedzieć. W sumie doświadczenie mam żadne w tym temacie...jeszcze jestem kawaler:)

stopiw7

Posty: 25

 
Na naszym weselu zagrali zawodowcy, którzy nawet mieli epizody w programach telewizyjnych:) Wszystko na żywo – instrumenty, śpiew, efekt był bardzo klimatyczny. Warto zerknąć na ich stronkę http://kapelanawesela.pl i sprawdzić szczegóły.

Polecam!

karmelbuuu

Posty: 18

 
Dzisiaj od kapel weselnych się dużo więcej wymaga niż kiedyś.

Teraz zespoły mają swoje nowoczesne nagłośnienie, oświetlenie, robią takie efekty jak ciężki dym, do tego dysponują projektorem...także naprawdę można liczyć na ciekawą oprawę.

Ptaszyna

Posty: 26

 
W takim Krakowie to mamy wysyp teraz kapel. Różne style, różne typy prowadzenia wesel. Można sobie zamówić góralską, można cygańską, można didżeja...opcji mnóstwo.

kk1111

Posty: 20