Strona główna > Coś śmiesznego > Gry wyścigowe > my cafe kawa po bawarsku, opinie

my cafe kawa po bawarsku, opinie

my cafe kawa po bawarsku, opinie

Jest jakaś strona internetowa o grze my cafe, która wyjaśnia jak grać? Jestem początkujący i nie bardzo się na tym znam.

himmmu78

Posty: 4

 
Ta gra ma swoje wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić sporo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

Wertastable

Posty: 14

 
Gier jest niezmiernie sporo, lecz akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i sprawia mi to wiele przyjemności, zatem chętnie polecam ją innym. Trzeba się bez wątpienia skupić, trzeba korzystać z poradników, lecz z biegiem czasu takie granie jest o wiele prostsze. Można uzyskiwać o wiele lepsze efekty swojej pracy.

Joe

Posty: 7

 
O tym jak zdobywać w my cafe prezenty odnajdziecie informacje na stronie internetowej https://my-cafe.pl. tam są wszystkie poradniki, triki i inne ciekawe rozwiązania do gry.

namok

Posty: 11

 
Nie grałem nigdy w taką grę i szczerze mówiąc nie słyszałem. Muszę sprawdzić czy my cafe spełni moje oczekiwania. Lubię takie prowadzenie restauracji czy kawiarni, a i czasu mamy sporo. Może akurat mi się to spodoba. Jak będę już więcej wiedział o grze to podzielę się z Wami moimi wrażeniami.

SZczecinek23

Posty: 21

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, albowiem gram rzadko. To, co mam mi wystarcza także trzeba byłoby zbadać wszystko na stronie internetowej, która grę niezmiernie dokładnie opisuje. Wiem, iż można tam odszukać mnóstwo poradników i trików, zatem każdy coś dla siebie znajdzie.

duszter

Posty: 12

 
Jeśli chodzi my cafe i przepisy to jest jakaś strona gdzie można to wszystko znaleźć. Nie korzystałem z niej jeszcze, ale widziałem, że tam wszystko jest to opisane. To strona stworzona właśnie do grania w tę super grę.

Miki

Posty: 11

 
Uwielbiam grę moja kawiarnia, bo daje mi wiele radości. Chociaż raz na jakiś czas można się trochę odstresować. Mamy wiele nowych przepisów, które znalazłem na stronie internetowej, która do gry została stworzona. Można wiele się z takiej strony dowiedzieć ciekawych informacji.

CHatka-eKo

Posty: 12

 
Jeżeli chodzi my cafe i przepisy to jest jakaś strona gdzie można to wszystko odnaleźć. Nie korzystałem z niej jeszcze, lecz widziałem, iż tam wszystko jest to opisane. To strona stworzona właśnie do grania w tę super grę.

Lipa08

Posty: 12

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i wiele innych. Im dłużej się gra tym więcej się o takiej grze wie, dlatego warto korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w łatwy sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wtedy w grze o wiele lepsi niż teraz.

Lupusx

Posty: 14