Strona główna > Dom dla każdego > Kaktusy > Zna ktoś dobrą hurtownię sadzonek ?

Zna ktoś dobrą hurtownię sadzonek ?

Zna ktoś dobrą hurtownię sadzonek ?

Mam pytanie odnośnie świerku pospolitego. Znacie porządne oferty sadzonek? Jakieś centrum ogrodnicze, hurtownia? Czekam.

merylk67

Posty: 14

 
Doskonale się składa, albowiem właśnie poszukuję oferty producentów sadzonek świerka pospolitego, będę miał na uwadze tę propozycję. Dziękuje i pozdrawiam.

klosert

Posty: 17

 
Mnie nie chodzi o zarobek ze zbiorów owoców. Wybrałam do ogrodu borówkę amerykańską wysoką i mam z niej sporo owoców, ale nie sprzedaję. Mam dla siebie, zrobiłam też pyszne konfitury i soki. Owoc mega słodki

zenek15

Posty: 11

 
Piszę odnośnie żywej choinki na święta. Już nigdy nie będę kupował w markecie. W tamtym roku zrobiłem zakup właśnie od producenta i to całkiem inne drzewko. Piękne, zielone, kształtne i poza tym wiem, że nie przepłaciłem. Dbają o jakość, więc polecam każdemu, komu zależy na naprawdę choince z klasą.

RufleX

Posty: 22

 
Super sprawa i naprawdę polecam. Jeśli chodzi o sadzonki drzew owocowych z tego gospodarstwa to po prostu są pierwsza klasa. W tym roku planuję posadzić kolejne, jest miejsce więc będę korzystać. Nie ma to jak swoje sprawdzone, niepryskane owoce. Polecam.

Trener

Posty: 22

 
W wielu miejscach szukałam opinii o sadzonkach jagody kamczackiej. I wiem, że koniecznie trzeba znaleźć dobre źródło :) Trudno o dobrą jakość gdzieś w markecie itp. miejscach. Akurat z polecanego przez was gospodarstwa korzystałam, kupowałam tam krzaczki ozdobne, pierwsza klasa, dlatego całą ich ofertę też polecam.

Iwona3

Posty: 10

 
To adres do pewnego i sprawdzonego już przeze mnie gospodarstwa ogrodniczego http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_krzewy_drzewa_owocowe.php. Posiadają niezmiernie sporo odmian sadzonek drzew owocowych, nawet mniej znanych odmian, poza tym niezmiernie dobry kontakt i pomoc w założeniu plantacji, skup owoców.

Darth9

Posty: 19

 
Mają znakomite odmiany sadzonek krzewów ozdobnych. Nawet bardzo oryginalnych okazów. Swoją drogą moje posadziłam w ogrodzie już w tamtym roku i zobaczymy co będzie z nich w sezonie. Nabyłam mrozoodporne odmiany, podobno są bardzo wytrzymałe na wszelkie warunki atmosferyczne, czas pokaże :) Pozdrawiam.

Nikotymmm

Posty: 15

 
No można powiedzieć, że mają sadzonki krzewów wręcz niezniszczalne. Też szukałem miejsca, w którym zatrzymałbym się na jakiś czas, bo jest jakość. Tutaj tak jest. Posiadają bardzo szeroką ofertę, do ogrodów po prostu w sam raz, dlatego warto do nich zajrzeć. Polecam też za ceny, bo są bardzo konkurencyjne.

@MarcusKing

Posty: 34