Strona główna > Dom dla każdego > Kaktusy > Gdzie dostanę luzem korę sosnową ?

Gdzie dostanę luzem korę sosnową ?

Gdzie dostanę luzem korę sosnową ?

Witam serdecznie. Znacie i polecacie może jakiegoś dobrego producenta kory ogrodowej? Zależy mi na jakości naturalnie.

Wariat

Posty: 11

 
Też biorę korę prosto od producenta kory. To już taka zaufana współpraca, dlatego nie szukam nigdzie indziej. Ogólnie można powiedzieć, że producenci bardziej starają się, żeby nie schrzanić jakości, więc to chyba najlepsze miejsce do zakupów kory do ściółkowania.

kamap92

Posty: 18

 
Też właśnie myślałem już o jakiejś hurtowni kory ogrodowej. Do tej pory z żadnej oferty nie byłem do końca zadowolony. Pięknie to może i ona wygląda w ogrodzie, ale jeśli chodzi o wartości dla gleby i roślin to marne, albo po prostu żadne. Tak naprawdę nie wiadomo skąd oni biorą tą korę i co w niej tak naprawdę jeszcze dodatkowo jest.

M1CH47

Posty: 21

 
Mnie zależało na korze sosnowej luzem, a nie do końca trudnią się jej sprzedażą, wolą sprzedawać duże ilości, a nie grzebać się w takich. Swoją drogą tutaj jest na tyle dobrze, że dostarczają każdą ilość, nawet małą. Polecam producenta, bo mi bardzo spasował.

aliDER$

Posty: 12

 
No nie niezmiernie bym wierzył w tak dobrą ofertę bez bez wątpienia jej wcześniejszego sprawdzenia. Już kilka razy polecano mi dobrego producenta kory ogrodowej w hurcie, a później okazało się, że jednakże jakość jest kiepska. Więc jak się nie przekonasz na swojej skórze, to się nie przekonasz.

zbychuuu

Posty: 17

 
Bądź co bądź i tak nie ma na co narzekać. Bo ten rodzaj ściółki, jak kora sosnowa to najtańsza oferta na rynku. Są oczywiście inne, ale kora sosnowa zasługuje na wielkie uznanie w naszych ogrodach. Polecam.

znamsienatym

Posty: 13

 
Z własnego doświadczenia polecam tego producenta kory ogrodowej http://www.kora-ogrodowa.net. Od lat z nimi współpracuję, jest ok, odnośnie ceny też oczywiście :)

sgemino

Posty: 29

 
Znam tego producenta kory ogrodowej w Bydgoszczy. Kilkukrotnie miałam okazję zrobienia zakupu w tym miejscu i jestem pod wrażeniem, że mają tak dobrą jakość kory w tak rewelacyjnej cenie. Mnie odpowiada, więc polecam.

Laleczk23

Posty: 15