Strona główna > Dom dla każdego > Kaktusy > sadzonki krzewów owocowych, hurtownia ?

sadzonki krzewów owocowych, hurtownia ?

sadzonki krzewów owocowych, hurtownia ?

Witam serdecznie. Poszukuję sprawdzonego zakupu sadzonek świerka pospolitego. Potrzebny na działkę. Jak coś, czekam i dziękuję.

dziubbek56

Posty: 10

 
A gdzie kupić sadzonkę borówki amerykańskiej? Też uważam ten fakt za problem. Wszędzie są, ale nie wiadomo, gdzie kupić. Podobno od jakości i odmiany wiele zależy. Jak już to chyba najlepsze są gospodarstwa ogrodnicze.

Namo

Posty: 13

 
Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na borówkę czy jagodę kamczacką, oprócz jakości sadzonek istotna jest uprawa. Poczytaj najwięcej, jak tylko się da. Podpytuj na forach itd. Osobiście zniechęciłam się do owoców. Za dużo pracy i czasu. Ale jak masz czas i lubisz takie prace, to polecam. Siostra ma plantacje borówki i wiem, że to wymaga poświęcenia.

Balto

Posty: 32

 
A polecacie jakąś konkretną odmianę jagody kamczackiej? Jest kilka z tego, co czytałam. Może w hurtowni jakiejś kupić? Jak coś, to piszcie, bo już chyba czas na sadzenie :D

OliToli56

Posty: 9

 
Z tego, co wiem, to najlepiej uderzyć prosto do producenta sadzonek krzewów. Podpytuję znajomych, bo dopiero od tamtego roku mam ogród i zaczynam tę przygodę. Od jakości sadzonek bardzo wiele zależy :)

21gregorek

Posty: 12

 
Jakość jest niezmiernie znacząca. Pamiętaj, że jeżeli chodzi o sadzonki krzewów to możesz nabyć je w sprawdzonej hurtowni prowadzonej poprzez sprawdzonych ogrodników. Nigdy nie kupowałam w centrach ogrodniczych. Sadzonki są tutaj źle przechowywane i tracą na jakości. Najlepiej łatwo od producenta. Masz wówczas pewność.

Hymnny4

Posty: 10

 
W mojej okolicy nie ma żadnego gospodarstwa ogrodniczego. Chciałabym kupić jagodę kamczacką. Może polecacie jakąś sprawdzoną hurtownię, która trudni się sprzedażą online. Nie mam przekonania do tradycyjnych sklepów i dużych marketów. Siostra też je odradza.

@marcelko

Posty: 11

 
Też jestem na etapie poszukiwania krzewów ozdobnych. Interesują mnie tylko sadzonki prosto od producenta, żebym miała pewność, że posadzę i się przyjmą. Jeśli polecacie jakieś fajne odmiany, to piszcie. Czekam.

zdsakk87

Posty: 29

 
Więcej piszą na temat borówki amerykańskiej wysokiej. Od jakiegoś czasu te sadzonki są u nas bardzo modne i zatem. Sama mam ochotę na nabycie. Nie wiem jednakże, czy znalazłabym czas na uprawę.

DobreSlowo

Posty: 4

 
To moje sprawdzone miejsce zakupu sadzonek. Polecam. Od dawna już współpracuję z nimi i to w sumie najlepsze gospodarstwo ogrodnicze, z którym miałam do czynienia. Zawsze wszystko na czas przysłane, cena nie jest wygórowana i służą profesjonalną pomocą. Mają szeroki wybór sadzonek drzew owocowych http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_krzewy_drzewa_owocowe.php.

Klasowe34

Posty: 9