Strona główna > Dom dla każdego > Kaktusy > producent roślin, jaki ?

producent roślin, jaki ?

producent roślin, jaki ?

Chce koło domu trawę ozdobną, lecz nie wiem czy to potrzebuje jakiejś wyjątkowej pielęgnacji? Sialiście już takie nasiona?

Illilakip

Posty: 3

 
Na ogród trzeba mieć czas. Jeśli się nie ma czasu to albo się zmarnuje albo trzeba mieć pieniądze na ogrodnika. Tylko wtedy ma to sens. Mam dużo czasu, dlatego kupuje hurtowe ilości roślin i zmieniam sobie, co jakiś czas ogród tak jak tylko chce. Mnie się to podoba, ale czy każdemu będzie się podobało? To trzeba sprawdzić tworząc mały ogród.

Gruby_56

Posty: 5

 
Chyba już wolę mieć jakieś byliny po pięć centymetrów wysokości niż trawnik. Jeśli mam, co dwa tygodnie kosić trawę to nie jest to dla mnie. Nie znoszę koszenia trawy. Chyba mi trauma z dzieciństwa została. Lepiej mieć mały ogród niż później biegać z kosiarką i nawozami i jeszcze to podlewać.

JasioJasio

Posty: 4

 
Trzeba zgłaszać się do takie szkółki, która naprawdę wie jak produkować rośliny. Wówczas można uzyskać jakość natomiast i niskie ceny. Na tym mnóstwo osobom zależy.

multikrzych

Posty: 20

 
Jeśli ktoś szuka trawy ozdobne to na https://byliny-swierk.pl/home,9,trawy.html są dostępne. To szkółka, z którą współpracujemy od niesłychanie dawna. Zawsze maja rośliny najwyższej klasy, jakie spełniają nasze oczekiwania. Nasi klienci też są potem zadowoleni.

mariuszek

Posty: 15

 
Wybór bylin jest niesłychanie znaczny. Projektujemy ogrody i wybieramy te, które mają pięć jak i te, które maja dziesięć centymetrów. Jeśli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

reavan

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o byliny to mogę poradzić posadzenie krwawnika, bo wygląda naprawdę super. Mnie się podoba. W szkółce takiego kupiłem i nie sądziłem, że będzie taki ładny. Z tym, że ten mój to ma wysokości powyżej stu centymetrów i trzeba mieć na niego miejsce.

Mr Frog

Posty: 24

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, że moi znajomi mają i to spore ogrody, natomiast spędzają tam niesłychanie mnóstwo czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

mariuseus

Posty: 28