Strona główna > Biznes i Ekonomia > Oceń Blog > leżaki reklamowe z logo firm, znacie ?

leżaki reklamowe z logo firm, znacie ?

leżaki reklamowe z logo firm, znacie ?

Myślałem o wykorzystaniu leżaków reklamowych do promowania własnej firmy. Co sądzicie o takim oryginalnych pomyśle na reklamę?

Gruby_56

Posty: 1

 
Reklama ma przyciągać wzrok klienta. Myślę, że takie leżaki jak najbardziej się do tego nadają. Warto znaleźć firmę, która oferuje leżaki po niskich cenach. Nie wydamy dużo, a nasza firma na tym zyska. Trzeba dokładnie przemyśleć sobie, co to ma być i gdzie konkretnie mają stanąć takie leżaki, a wtedy wszystko będzie tak jak trzeba.

Lopez58

Posty: 5

 
Jeśli mamy pomysł na wykorzystanie leżaków reklamowych to, dlaczego go nie zrealizować? Wiele nie wydamy, natomiast jeśli trafimy z reklamą to przyniesie to naszej firmie niezwykle spore zyski, a przecież na tym każdemu, kto prowadzi własną firmę najbardziej winno zależeć.

Pikusiński

Posty: 5

 
Najważniejszy jest pomysł. Przecież leżaki można dopasować do każdej brany. Nie musi to być tylko pub czy restauracja. Oczywiście trzeba wiedzieć, w jaki sposób się za to mamy zabrać. Jeśli czegoś nie wiem to inspiracji szukam przez Internet. Wam też radzę to zrobić.

Buła

Posty: 14

 
Przez Internet można dzisiaj wszystko znaleźć. Ceny są bardzo różne, ale nie można się tylko tym kierować. Ważniejsze jest to jak wyglądają takie leżaki i w jak trwały jest nadruk.

Warszawiak

Posty: 9

 
Znajomy korzystał z leżaków reklamowych w własnej firmie i jest zaspokojony. Mnóstwo to nie kosztowało, natomiast za to przyniosło niezmiernie idealne efekty. Sam myślę o czymś takim, natomiast nie za niezmiernie mam gdzie to sobie postawić u siebie.

Dyduszek22

Posty: 4

 
Propozycji trzeba szukać w wyspecjalizowanych firmach, które, na co dzień się tym zajmują. Wówczas mają najtańsze leżaki i jednocześnie takie, które są solidnie wykonane. To nie może być coś, co się połamie, bo klient na tym usiadł. Lepiej wydać na takie leżaki znacznie więcej, ale przynajmniej mamy pewność, że to dobra inwestycja.

Pikusiński

Posty: 3

 
Znajomy korzystał z leżaków reklamowych w swojej firmie i jest zadowolony. Dużo to nie kosztowało, ale za to przyniosło bardzo dobre efekty. Sam myślę o czymś takim, ale nie za bardzo mam gdzie to sobie postawić u siebie.

mmmm56

Posty: 14

 
Według mnie każda forma reklamy jest dobra. Bez wątpienia ma być efektywna i wszystko trzeba będzie sobie niezmiernie dokładnie przemyśleć, aby nie wydać pieniędzy na marne.

France23

Posty: 19

 
Wejdźcie sobie tutaj https://lezaki-reklamowe.pl, bowiem podobno mają tutaj duży wybór leżaków reklamowych z logo firm. Nie wiem czy to dobra oferta, bowiem akurat czegoś takiego dla firmy obecnie nie poszukuję.

MiSER

Posty: 7