siatki rybackie, proszę o pomoc

siatki rybackie, proszę o pomoc

Mam pytanie o jakieś idealne siatki dla rolnictwa. Wiecie, gdzie takie nabyć, żeby być pewnym dobrej jakości? Dziękuję.

wom_ww

Posty: 7

 
Jeżeli tylko planujecie zrobić profesjonalne zabezpieczenie, to polecam polietylenowe albo polipropylenowe siatki na woliery. W tym przypadku można mieć 100% pewności, że przetrwa naprawdę dużo lat i nic złego się z nią nie stanie.

ChosenOne

Posty: 26

 
Polietylen jest równie jakościowym tworzywem co polipropylen. Osobiście nie widzę różnicy, ale można dopytać dokładnie w sklepie. Na działce mam ogrodzenie z siatek ochronnych rolniczych PE, w ogrodzie z PP.

nero45

Posty: 11

 
Kupiłem tutaj siatki na ptaki i to w dodatku w dobrej cenie https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/siatki-na-ptaki. Sprzedawca dokładnie zaznajomił mnie, z jakim asortymentem mam do czynienia i jak to zamontować. Polecam.

erbis

Posty: 6

 
Z tych samych tworzyw są produkowane siatki dla rolnictwa, dlatego mam cel sięgnąć do ogrodzenia terenu. Myślę, iż to będzie chyba rozwiązanie na lata :) Ciekaw jestem, czy wykonywaliście takie ogrodzenia. Może coś polecicie konkretnego, jakiegoś producenta. Nie wiem, gdzie zakupić.

Dzidzia

Posty: 9

 
Jeśli już jesteśmy przy siatkach PP i PE, to powiem, iż sam zamontowałem takie siatki na ptaki w ogrodzie, żeby nie wyżerały owoców. Skuteczność jest naprawdę niezmiernie dobra. Polecam.

Ciapek

Posty: 13