Strona główna > Elektronika > Odtwarzacze MP3 > Czy zmiana vhs na dvd to dobry pomysł

Czy zmiana vhs na dvd to dobry pomysł

Czy zmiana vhs na dvd to dobry pomysł

Witam.

Posiadam pamiątkę po mojej babci w postaci zapisanej z nią wypowiedzi. Bardzo lubię wracać myślami do czasów gdy był jeszcze wśród żywych. Co zrobić, gdzie się udać jeśli chce się przeprowadzić przegrywanie vhs?

Ticket2Hell

Posty: 14

 
Witam. Jestem początkującym użytkownikiem Internetu i wobec tego jeszcze tak do końca nie umiem się tu odnaleźć.

Proszę o pomoc w odnalezieniu rzeczywiście solidnych i rzetelnych firm z tego zakresu.

kryj

Posty: 18

 
Cześć. Ja na przykład jak szukałam takiej firmy która miała się zająć moimi jakże cennymi kasetami, sugerowałam się właśnie wypowiedziami osób na forum. Skorzystałam z firmy, którą zachwalały zwykłe osoby na ogólnie dostępnym forum. Nie mam trochę zaufania do opinii na stronach firm, boję się że mnoga one być pisane przez same firmy.

abb121s

Posty: 23

 
Hej. Nie no z wyborem firmy trzeba uważać, tu jest tak jak w każdym innym przypadku. Wybierz tych najlepszych, tych którzy mają dobre opinie swoich klientów.

pyskaty

Posty: 22

 
Dzień dobry. a gdzie robi się takie rzeczy? Gdzie się udać?

Czy każda firma mówiąca że zajmuje się zmianą takich zapisów jest właściwa i rzetelna. Pomóżcie albowiem się boję że stracę tak ważny film moich bliskich.

Badalaman

Posty: 29

 
Witam. Hehe to prawda ja właśnie tak wróciłem do przeszłości i oglądałem kasetę z dawnych lat i mi się oberwało od żony. Teraz wiem że lepiej samemu wracać do młodych szalonych lat.

Zeetttt2

Posty: 19

 
Cześć. Decydując się na powierzenie komuś do obróbki takich pamiątek rodzinnych trzeba to rzeczywiście robić niezwykle rozsądnie. Nie można byle komu powierzyć tak istotnych spraw.

666iber45

Posty: 24

 
Cześć. Chyba na dobre forum trafiłem bo właśnie ma problem ze starym nagranym filmem. Żąda go odtworzyć i nie mam po prostu na czym. Lata temu wyrzuciłem video bo myślałem iż już nie będę z niego w ogóle korzystał a tu taka niespodzianka. Na poddaszu wygrzebałem stary film z chrzcin mojego dziecka.
Dziecko ma za miesiąc osiemnastkę i chciałem w prezencie mu go ofiarować. Pomocy !!!

eserved

Posty: 18

 
Cześć. Niezwykle podoba mis się twój pomysł i szczerze mówiąc to chyba ci go troszkę podkradnę. To bardzo dobry pomysł na stworzenie bardzo oryginalnego filmu z tego tak bardzo istotnego wydarzenia.

nbd

Posty: 20

 
Hej. W życiu na każdym kroku ryzykujemy. Lecz w przypadku takich przygrywań ryzyko jest nikłe, gdyż robi się to na idealnym sprzęcie i przegrywanie w końcu powierzysz prawdziwym fachowcom.

El2CzupakaBra

Posty: 19