Strona główna > WebBazar > Oferty na forum > [Oferta] Fotowoltaika w Kielcach

[Oferta] Fotowoltaika w Kielcach

[Oferta] Fotowoltaika w Kielcach

Zapraszamy do naszej firmy wszystkie osoby prywatne i przedsiębiorstwa po fotowoltaikę. Oferujemy najwyższej klasy panele słoneczne wraz z całym osprzętem. Jeżeli interesuje Was fotowoltaika to skontaktujcie się nami. My powiemy, które możliwość daje taka instancja i które są z tego zyski. Niesłychanie dużo informacji o naszej firmie jak i o panelach znajdziecie na stronie http://rodarelektro.pl.

Wybierając naszą formę klient pozyska doświadczoną pomoc. My zajmujemy się dopasowywaniem całej instalacji i jej montażem. Jeżeli jest niezbędny kredyt do nasza firma współpracuje z bankiem Santander i jest w stanie pomóc w otrzymaniu niskooprocentowanego kredytu. Miejscem działania naszej firmy są kielce i okolice, zatem wszystkich zainteresowanych prośmy o kontakt.

My szybko przygotujemy ofertę uprzednio obliczając zużycie prądu w Waszym gospodarstwie domowym czy rolnym. Korzystamy z paneli oraz części pochodzących od niezwykle znanych producentów, co gwarantuje klientom jakość i proste użytkowania na lata.

ZaNK3R

Posty: 4

 

beata77

Posty: 8