strony internetowe Łódź, znacie ?

strony internetowe Łódź, znacie ?

Poszukuje jakiejś profesjonalnej firmy od stron www w Łodzi. Byłoby dobrze gdyby to była firma z dużym doświadczeniem.

Dyduszek22

Posty: 1

 
Niby stronę można zrobić samodzielnie, niemniej jednak trzeba się na tym znać. Tym bardziej, iż dzisiaj trzeba zrobić stronę responsywną, jaka działa na wszystkich urządzeniach.

Grooby

Posty: 22

 
Polecam firmę od stron internetowych w Łodzi https://www.icp.info.pl, bo oni na wszystko są naprawdę bardzo dobrze przygotowani. Tworzą proste projekty jak i te bardzo skomplikowane. Nikt lepiej od nich się na tym nie zna.

Julian

Posty: 5

 
Bez strony dzisiaj nie ma klientów. Dzisiaj każdy, jeśli czegoś szuka to wchodzi na Internet. Ta firma, która ma stronę, opisane, co robi, a jeszcze lepiej jak ma ceny ma przewagę nad innymi. Warto mieć dokładnie to samo.

wisła1905

Posty: 9

 
Strony są super. Sami przecież z takich stron korzystamy, dlatego zastanówmy się czy są potrzebne? Na pewno są, ale trzeba stworzyć taką stronę, jaka jest przyjazna dla naszego klienta, bo wtedy o wiele chętniej będzie na nią wchodził i sprawdzał, co tam się znajduje.

Lupusx

Posty: 9

 
Trzeba mieć stronę internetową. Nawet, jeżeli to jedna strona i adres i opis tego, czym się zajmujemy to i tak opłaca się ją trzymać. Jeżeli firma jest dostępna w internecie to ma większe możliwości na znalezienie klientów nie tylko ze swoich okolic, natomiast z całego kraju. Można przecież mieć strony internetowe w kilku językach.

reklamos

Posty: 3

 
Sam nie ma strony, bo mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, ale wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, że obsługa jest bardzo prosta i zyski są duże. Dzisiaj klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

Gruby_56

Posty: 6

 
Można skorzystać z darmowych szablonów, natomiast dla firmowej strony to nie za niesłychanie będzie dobrze wyglądało. Lepiej wydać pieniądze na coś wartościowego i mieć dobrze przygotowaną stronę internetową, która będzie wizytówką.

ładn45

Posty: 16

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, która tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dzisiaj strona działa, bo była tak nowoczesna, że jednocześnie ponadczasowa. Dużo za nią nie wydałem, ale między czasie przez te wszystkie lata bardzo dużo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

Abaddon616

Posty: 7