może ktoś z Was ma jakąś firmę spedycyjną

może ktoś z Was ma jakąś firmę spedycyjną

Dajcie namiar na jakiegoś przewoźnika z dobrą flotą pojazdów, która będzie w stanie ogarnąć transporty FTL na trasach do Francji i do Hiszpani, a także z Hiszpanii do Polski. Jak możecie coś sensownego podpowiedzieć pod tym kątem to dajcie znać.

jan630

Posty: 1

 
Zobacz sobie firmy transportowe, które typowo działają na międzynarodowym transporcie i mają na tym polu doświadczenie, to ułatwi wybór usługodawcy, więc warto o tym pamiętać.

TomekK

Posty: 10

 
Dobra firma to przede wszystkim nowoczesna flota i doświadczeni kierowcy. Staraj się szukać takich propozycji, gdzie będziesz miał gwarancje bezpieczeństwa dla swoich transportowanych produktów.

Rysiek_99

Posty: 22

 
Jeśli chodzi o transport drobnicy jaką sprowadzam z Francji to korzystam z oferty daf-trans.pl i jestem zadowolony z tej współpracy. Firma ma wieloletnie doświadczenie na rynku i faktycznie świetnie zorganizowaną flotę, w ramach której realizują usługi, można więc na nich liczyć.

Gucio

Posty: 14

 
Dobrą opcją będzie szuanie firmy, która ma odpowiednią flotę do transportu drobnicy i transportu ADR. Jeśli masz liczne transporty to ważne będzie także to, by mieli pracowników przygotowanych do organizacji takich przewozów.

wirwik

Posty: 6

 
Myślę, że w Polsce firmy transportowe są tak dobrze rozwinięte, żę bez problemu znajdziesz kogoś kto będzie w stanie ogarnąć transport międzynarodowy.

Uleczek4

Posty: 4

 
Dobra firma transportowa działająca na Zachodzie to zarówno obsługa całych pojazdów jak i drobnicy. Większość firm obecnie dba o unowocześnienie floty więc można liczyć na to, żę te usługi będą na wysokim poziomie.

looque

Posty: 4