Strona główna > Biznes i Ekonomia > Samochody > busy do niemiec pomorskie, znacie ?

busy do niemiec pomorskie, znacie ?

busy do niemiec pomorskie, znacie ?

Chce pojechać busem do niemiec, ale nie za bardzo wiem, jaką firmę wybrać? Kto jest rzetelny i ma w miarę niskie ceny przejazdów?

Mariusz

Posty: 1

 
Busy to tani sposób na dostanie się nawet pod granicę z Francją, dlatego osobiście polecam takie rozwiązanie. Mnie zawsze się podoba w takim busie, bo mogą sobie odpoczywać. Jadę i niczym się nie przejmuje. Słucham muzyki albo oglądam filmy. Im bardziej komfortowy jest bus tym bardziej jestem z tego zadowolony.

edyta123

Posty: 5

 
Widziałem firmę zajmująca się transportem busami do niemiec z zachodniopomorskiego na stronie https://www.beatabus.pl/przewoz-osob-do-niemiec/. Sprawdźcie sobie czy warto z nimi współpracować czy może jednak nie?

Kruk

Posty: 14

 
Uważam, że obecnie najtaniej będzie pojechać busem do niemiec. Zorganizowany transport jest tani i szybki. To kierowca zastanawia się jak ma trafić do celu, a nie my. Zawsze jak jadę do pracy to korzystam z busa. Wam również polecam taką formę transportu.

Julian

Posty: 10

 
Kilka razy byłem busem w Niemczech i kilka razy swoim samochodem. Jeśli jedziemy w pięć osób to już się to opłaca, lecz jeśli ktoś jedzie sam to lepiej zabrać się do busa.

krzysioo0

Posty: 12

 
Bus powinien być sprawdzony przed wyjazdem. To daleka trasa, dlatego wszystko powinno być w prawidłowy sposób przygotowane i wtedy można do takiego auta wsiadać.

Jasio234

Posty: 8

 
Ofert od firm, które zajmują się transportem jest bardzo dużo. Sam zanim wybiorę jakąś to dobrze wszystko sprawdzam. Wolę trochę dopłacić, ale jechać samochodem, który dotrze na czas do celu. Bezpieczeństwo jest ważne.

Michaś

Posty: 5

 
Można jechać busem, ale trzeba sprawdzać, z jaką firmą mamy to zrobić. To istotne dla nas. Chodzi o to żeby mieć komfortowe busy, bo im dalej się jedzie tym droga jest bardziej uciążliwa. Istotne będzie również to, aby kierowcy byli profesjonalistami, bo my chcemy przecież bezpiecznie dojechać do niemiec pod wskazany adres.

amrmas22

Posty: 11

 
Dawniej, kiedy ceny paliwa były niższe to można było jechać kombinować na własną rękę wyjazdy. Obecnie w żaden sposób się to nie opłaca, bowiem koszty są zbyt wysokie.

Marko

Posty: 3