piany pur

piany pur

Jak to wygląda z Waszej perspektywy jeśli chodzi o stosowanie pianki PUR czy to faktycznie dobra opcja i materiał lepszy niż wełna? Rozpoczynam budowę domu i zastanawiam się między innymi jak o taką kwestię będzie trzeba zadbać, jaką izolację wykonać, by w praktyce się dobrze sprawdzała.

Ciapeczek

Posty: 1

 
Pianka sama w sobie jest dobrym pomysłem, ale musisz mieć kogoś kto będzie w stanie także odpowiednio wykonać natrysk. Ta kwestia także jest bardzo istotna więc staraj się szukać dobrego wykonawcy.

Gruamer

Posty: 4

 
Warto mieć kogoś z doświadczeniem do wykonania izolacji z pianki. Ważna jest sama pianka odpowiedniej jakości pianki oraz to, by korzystać z dobrej maszyny do natrysku.

Soaps

Posty: 13

 
Istotną kwestią przy izolacjach będzie jakość wykonania, natrysk musi być z dobrym ciśnieniem, oprócz tego oczywiście ważne będzie to jaka pianka będzie wykorzystywana do natrysku.

Mariusz

Posty: 16

 
Ja jestem zadowolony z izolacji robionej przez https://ekopur-system.pl. Sam pomysł na piankę na pewno bardzo dobry, to znacznie lepsza opcja niż wełna.

Elektros

Posty: 3

 
Ważne będzie to, by dobrze wykonać natrysk pianki, bo tylko wtedy zachowane będą jej właściwości, trzeba o tym pamiętać.

KRK-Gosiaa

Posty: 6

 
Dobra pianka na pewno będzie gwarantować odpowiednią izolację więc warto poszukać jakiegoś sprawdzonego wykonawcy, który zagwarantuje, że izolacja będzie zrobiona na odpowiednim poziomie.

Intro_69

Posty: 9

 
W mojej ocenie warto będzie szukać takich propozycji, gdzie będziesz miał gwarancje, że wykonawca będzie dbał o właściwy natrysk pianki, będzie do tego odpowiednio przygotowany między innymi jeśli chodzi o wykorzystywany sprzęt.

q_wer

Posty: 4

 
Jak ktoś dobrze wykona natrysk pianki to będziesz miał dobrą izolację, która będzie się charakteryzować bardzo dobrymi właściwościami. Takich propozycji warto szukać, kogoś z doświadczeniem w robieniu takich izolacji.

aligator3

Posty: 17

 
Jak masz dobrego wykonawcę, który zagwarantuje izolację z dobrej pianki i natryskiwaną odpowiedniej jakości maszyną to można liczyć na to, że efekty takiego natrysku będą bardzo dobre i izolacja będzie skuteczna.

ciumar1

Posty: 3