Zarządzanie firmą CRM - warto ?

Zarządzanie firmą CRM - warto ?

Szukam systemu do zarządzania zasobami ludzki. Głównie chodzi mi tutaj o szybki dostęp do baz danych płac i list pracowniczych wraz z ich statystykami pracy.

NowePRO

Posty: 22

 
Planowanie zasobów przedsiębiorstwa to obecnie bardzo popularny temat. Coraz większa ilość systemów ERP ma moduł przygotowany na każdy etap procesu zakupowego, także z pewnością znajdziesz odpowiedni system do Twoich potrzeb.

endrjuuu

Posty: 19

 
Każdy system ma swojego zwolennika, a Ty podałeś za mało wytycznych, aby na ich podstawie wysnuć jakieś wnioski.

HARY1953

Posty: 25

 
Witam Cię również.

Musisz wiedzieć, że każdy system jaki jest dedykowany dla pewnej grupy odbiorczej: sklepy, księgowość, logistyka mają uwzględnione najważniejsze funkcje w branży, więc każdy będzie pasował :-) Tylko kwestia przyzwyczajenia do interfejsu.

stopiw7

Posty: 24

 
Ja lubię systemy stworzone specjalnie dla mnie. Nie koniecznie to musi być od razu tak strasznie drogie rozwiązanie. Czasami korzystając z jakiegoś erp musimy płacić abonament. W przypadku systemu autorskiego nie ma takiego rodzaju opłaty stałej, a tylko jednorazowa.

Jarko445

Posty: 23

 
Oby wyszło na Twoje. Ja nie korzystałam nigdy z innego programu niż Subiekt, więc nie mogę Ci doradzić.

Aarus24

Posty: 19

 
Większość firm zatrudniających od stu pracowników zatrudnia grupę programistów a oni piszą CRM pod Ciebie. Większość firm poniżej 100 pracowników radzi sobie z systemami dla mas. Tak wygląda statystyka w branży.

Michaś

Posty: 24

 
To, co Ci mogę polecić to nie firma a rodzaj działania.

Jeśli chcesz, aby system był stabilny to wybieraj już gotowe rozwiązania i jedynie te, które opierają się na danych zapisanych na dysku sieciowym a nie na serwerze - to się nigdy nie sprawdza.

Cebulkaa

Posty: 17

 
CRM w obecnych czasach należy traktować jako narzędzie pracy oraz analizy. Obecnie każdy z większych i bardziej popularnych systemów ma jakiś stopień probabilistyczny w swoich statystykach.

Poznaniaczek3

Posty: 21

 
Stwierdzam po kilkuletnim doświadczeniu w użytkowaniu systemów CRM abonementowych oraz tych autorskich, że jednak autorskie są przyjemniejsze, jednak czasem wymagają wielu poprawek.

jose_bastiano

Posty: 21