Strona główna > Biznes i Ekonomia > Systemy wdrożeniowe ERP > zarządzanie firmami, poszukuję!

zarządzanie firmami, poszukuję!

zarządzanie firmami, poszukuję!

Witam wszystkich, szukam strony internetowej, gdzie znajdę wszystkie potrzebne informację na temat archiwizowania dokumentów.

willos

Posty: 6

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, lecz to jest niesłychanie mała liczba.

mikesmith0103

Posty: 2

 
Sprawdź tę stronę internetową https://kaizen.info.pl, wydaję i się, iż znajdziesz na niej wszystko o dostawcach erp.

Miluśkooo2

Posty: 11

 
Wydaję mi się, iż w internecie da się znaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na niektórych stronach możemy znaleźć również ceny i opinie innych klientów.

Czarek

Posty: 5

 
Oczywiście, że zna, metodę kaizen. Warto o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega zadowolony, tak jak i moi pracownicy.

Abaddon616

Posty: 8

 
Metoda kaizen jest podobno świetna. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również szukam informacji na ten temat, ponieważ bardzo mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane przez was.

MiSER

Posty: 22

 
Wydaję mi się, iż na forum każdy będzie polecał swój system. Jednak wejdź na różne rankingi dostawców erp i poczytaj różne opinie na temat danych firm.

Buła

Posty: 12

 
Cześć, strony o archiwizowanie dokumentów znajdziesz na sporo portalach internetowych. Wydaję mi się, że musisz szukać serwisów tematycznych.

Kleooo6

Posty: 12