Strona główna > Elektronika > Telefony komórkowe > kto dzwonił z UK, który serwis ?

kto dzwonił z UK, który serwis ?

kto dzwonił z UK, który serwis ?

Czy to prawda, że jeśli dzwoni do nas nieznany numer z UK to możemy zapłacić za połączenie bardzo dużo pieniędzy? Słyszałem sprzeczne informacje i nie wiem, co o tym myśleć?

czdeRRR

Posty: 2

 
W prosty sposób można sprawdzić, kto dzwonił z UK w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk. Mają bardzo dobrze przygotowaną bazę, zatem prędko odnajdziemy numer, który nie daje nam spokoju. Sam z niego korzystam cały czas i jest dobrze.

alidomus

Posty: 11

 
Bez problemów można znaleźć wiele serwisów, które nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a inne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

andrew66

Posty: 13

 
Zawsze trzeba uważać, co się robi, a wtedy nie wpadniemy w ich pułapkę. Sprawdzając, kto do nas dzwonił zabezpieczamy się, to trwa kilka chwil, bowiem jest serwis, który nam umożliwia takie działanie. Pożądane byłoby taką okazję wykorzystać.

Mariusz

Posty: 6

 
Teraz już każdy powinien wiedzieć, że nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, które znamy. Jeśli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeśli upewnimy się, że nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wtedy oddzwaniamy.

Klarka23

Posty: 4

 
Od dawna sprawdzam numer telefonów z UK. Dwa razy były jakieś akcje w Polsce, że próbowali Polaków naciągać. Od tej pory nie ufam numerom, które zaczynają się na 44 czy 044. Wole dwa razy zbadać niż potem za to wszystko płacić.

Lupusx

Posty: 2

 
Teraz już każdy winien wiedzieć, iż nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, które znamy. Jeśli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeśli upewnimy się, iż nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wówczas oddzwaniamy.

21gregorek

Posty: 11