Strona główna > Biznes i Ekonomia > Ubezpieczenia na życie > ubezpieczenie medyczne Gdynia, proszę o pomoc

ubezpieczenie medyczne Gdynia, proszę o pomoc

ubezpieczenie medyczne Gdynia, proszę o pomoc

Nie wiem czy wykupić ubezpieczenie dla domu z Gdyni czy w ogóle dać sobie spokój? Macie takie ubezpieczenia?

adus56

Posty: 4

 
Składki za ubezpieczenia są zależne od tego, czego oczekujemy. Dotyczy to samochodów, domów, firmy czy zdrowia. Wszystko można indywidualnie dopasować pod siebie.

TomekK

Posty: 6

 
Z tego, co wiem to w naszej firmie mamy grupowe ubezpieczenie zdrowotne z Gdyni. Pomaga nam jakąś agencja ubezpieczeniowa, lecz muszę się dowiedzieć jak to wszystko wygląda?

Laleczka

Posty: 5

 
Korzystałem z firmy Tusiewicz ubezpieczenia i jestem niesłychanie zaspokojony. Kupowałem u nich ubezpieczenie na samochód. Wyliczyli mi niesłychanie niską składkę i wobec tego u nich zostałem. Polecam tę firmę.

kondziu

Posty: 6

 
Ubezpieczeń jest bardzo dużo. Wszystkich kupować nie trzeba, ale w przypadku OC na samochód jest to obowiązkowe. Jeśli mamy kredyt na dom albo mieszkanie to też lepiej będzie jednak sobie ubezpieczenie kupić. Nigdy nie wiemy, co może się zdarzyć. Trzeba być na wszystko przygotowanym.

mamamaryja

Posty: 10

 
Z tego, co wiem to w naszej firmie mamy grupowe ubezpieczenie zdrowotne z Gdyni. Pomaga nam jakąś agencja ubezpieczeniowa, ale muszę się dowiedzieć jak to wszystko wygląda?

Penio

Posty: 7

 
Nigdy nie patrzeć na ubezpieczenie pod względem ceny. Trzeba patrzeć, co proponują i które później mamy z tego zyski. Niekiedy dopłaci się sto pln na rok, a ma się o dużo lepsze ubezpieczenie. Pożądane byłoby to mieć na uwadze podczas szukania oferty.

Modniś

Posty: 28

 
Najlepsza agencja ubezpieczeniowa w Gdyni Podgórze jest tutaj
https://tusiewicz.com.pl. Zawsze korzystamy z całą rodziną z ich oferty i jesteśmy naprawdę zadowoleni.

Bankowy

Posty: 10

 
Nigdy nie patrzeć na ubezpieczenie pod względem ceny. Trzeba patrzeć, co oferują i jakie później mamy z tego zyski. Czasami dopłaci się sto złotych na rok, a ma się o wiele lepsze ubezpieczenie. Warto to mieć na uwadze podczas szukania oferty.

Joe

Posty: 11

 
Według mnie korzystanie z agencji ubezpieczeniowej w Gdyni to super pomysł. W jednym miejscu jest sporo ofert, którymi na pewno każdy będzie bardzo zainteresowany.

druhnnna

Posty: 13